Piłkarski weekend w wykonaniu drużyn z naszego regionu

21:42, 24.03.2024 . Aktualizacja: 08:04, 25.03.2024
Skomentuj

Piłkarski weekend w wykonaniu naszych drużyn

W sobotę grały UKS Śrem, Pogoń Książ Wlkp. i Zawisza Dolsk. Wszystkie drużyny toczą swoją rywalizację w ramach okręgówki.

Grupa III.

UKS Śrem jako lider tabeli stracił punkty, remisując na wyjeździe w Komornikach. Tamtejsza Wielkopolska zremisowała z UKS-em 1:1.

W tej samej grupie grająca Pogoń Książ Wlkp. niestety uległa minimalnie również na wyjeździe Patrii Buk 1:0.

Grupa IV

Piłkarze Zawiszy Dolsk udali się do Borku Wlkp. i tam pokonali miejscową Wisłę 2:1.

Natomiast w niedzielne popołudnie na stadionie miejskim grała Warta Śrem. Rywalem warciarzy była Rawia Rawicz.

Do 65 minuty żaden z zespołów nie strzelił bramki. Dopiero po tym czasie na listę strzelców wpisał się Damian Kuczma. Na drugą bramkę kibice czekali aż do ostatniej minuty spotkania. Jej strzelcem został Luis Henriquez, który podwyższył wynik meczu na 2:0 dla gospodarzy.