15 lutego o godz. 12.00 na terenach rekreacyjnych w Jarosławkach odbyło się Walentynkowe morsowanie, które przyciągnęło liczne grono miłośników zimowych kąpieli oraz mieszkańców regionu spragnionych dobrej zabawy i wspólnego świętowania.
[FOTORELACJA]5881[/FOTORELACJA]
Wydarzenie rozpoczęło się od energetycznej rozgrzewki, po której uczestnicy wyruszyli w symbolicznym biegu po czerwonym dywanie, prowadzącym prosto do romantycznej kąpieli w jeziorze. Nie zabrakło kolorowych strojów, walentynkowych akcentów i radosnej atmosfery, która towarzyszyła zarówno morsom, jak i kibicującym im widzom. Na uczestników czekały liczne atrakcje. Przygotowano wypożyczalnię walentynkowych gadżetów oraz fotościankę dla zakochanych w… morsowaniu.
Było ognisko z pysznościami, muzyka dla zakochanych oraz ciepłe smakołyki serwowane przez Mak Łasucha. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również przejażdżki konne. Kulturalne Morsy oraz KGW Konarzyce-Konarskie, zadbali o poczęstunek i przygotowali „słodkości od serca”. Wydarzenie miało także wymiar charytatywny – w trakcie morsowania prowadzono zbiórkę publiczną pod hasłem „Pomoc dla Ireny”.
Uczestnicy chętnie włączali się w akcję, pokazując, że zimowe kąpiele mogą łączyć dobrą zabawę z realnym wsparciem potrzebujących. Organizatorami wydarzenia byli: Centrum Kultury, Kulturalne Morsy, KGW Konarzyce-Konarskie, Agencja Ochrony Lion, Stajnia & Hodowla Black Velvet oraz OSP Książ Wlkp.
[ALERT]1771184217648[/ALERT]
[ZT]86858[/ZT]
[ZT]86852[/ZT]
[ZT]86837[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz