23 czerwca 2026 roku, w sali Muzeum Śremskiego odbyła się uroczysta Gala Śremskiego Sportu, podczas której oficjalnie uhonorowano zawodników oraz trenerów z naszego regionu za ich sukcesy w 2025 roku.
Głównym punktem wydarzenia było wręczenie nagród finansowych Burmistrza Śremu. Decyzją włodarza miasta, w oparciu o obowiązujący regulamin, wyróżnienia trafiły do rąk 65 osób, czyli reprezentantów różnych dyscyplin oraz ich szkoleniowców.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"6374"}
Wśród nagrodzonych znaleźli się sportowcy reprezentujący całe spektrum dyscyplin. Gratulacje odbierali m.in. przedstawiciele taekwondo, sportu motorowodnego, pływania czy lekkoatletyki, a także wielu innych dyscyplin, w których nasi lokalni reprezentanci regularnie sięgają po laury na arenie krajowej i międzynarodowej.
Wszystkie laury i nagrody finansowe osobiście wręczał Burmistrz Śremu Grzegorz Wiśniewski. Za sprawną organizację i oprawę całego wydarzenia odpowiadała spółka Śremski Sport.
O wyjątkowy klimat i oprawę muzyczną Gali zadbały utalentowane reprezentantki Studia Piosenki Melody. Dziewczyny należą do studia, które od lat z sukcesami prowadzi śremska wokalistka, Julia Bartkowiak.
Wszystkim nagrodzonym zawodnikom oraz trenerom serdecznie gratulujemy wyróżnień!
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
::news{"type":"see-also","item":"89651"}
::news{"type":"see-also","item":"89639"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz