Zamknij

Wycieczka do fabryki bombek w Lesznie

09:55, 24.11.2017 Aktualizacja: 01:56, 19.10.2025
Skomentuj

Już niebawem Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas spotkań w gronie rodziny, czas prezentów, śpiewania kolęd i ubierania choinek. Stroimy je w łańcuchy, wymyślne ozdoby, ale przede wszystkim w bombki.

A jak powstają bombki? Tego chciały się dowiedzieć dzieci z grupy „Słoneczka” i „Żabki” z Przedszkola „Pod wierzbami”. Dlatego wybrały się 23 listopada do Fabryki Bombek w Lesznie. Krok po kroku poznawały proces powstawania świątecznych ozdób. Osoby, które tam pracowały tworzyły prawdziwe cudeńka. Trudno było oderwać od nich wzrok. Przedszkolaki miały również okazję przygotować własną bombkę, do której wykorzystały różnego rodzaju brokaty. To była dla nich prawdziwa satysfakcja i przyjemność. Na koniec dzieci mogły podziwiać gotowe bombki w sklepie firmowym. Do domu wszyscy otrzymali ozdobę z własnym imieniem, która z pewnością zawiśnie na świątecznym drzewku.


Liliana Łucka

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%