Zamknij
REKLAMA

Na zakończenie Profilaktycznego Tygodnia w Śremie zagra zespół Raz, Dwa, Trzy!

11:27, 10.09.2021 | M.M
Skomentuj
REKLAMA

Tydzień Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Gminie Śrem pod hasłem "Tyle słońca w naszym mieście" rozpoczął się w niedzielę 5 września br. W tym dniu na terenie Muzeum Śremskiego odbył się Piknik Profilaktyczny. Specjalnie dla śremian przygotowano spektakl dla dzieci, występ Joanny Smajdor, stand-up Adama Snopka oraz koncert zespołu Chłopcy z Placu Broni. 

Od wtorku do piątku w sali Muzeum Śremskiego odbywały się specjalne wykłady i warsztaty edukujące zebranych w zakresie uzależnień. W Śremie zagościli: dr Jakub Trzebiatowski, Danuta Dziuba, Bożena Maciek Haściłło oraz prof. Mariusz Jędrzejko.

Ten wyjątkowy tydzień zakończy ostatnie wielkie wydarzenie - koncert zespołu Raz, Dwa, Trzy "30 lat, jak jeden koncert..."

30 lat temu na korytarzu akademika w Zielonej Górze trójka młodych ludzi zagrała pierwsze wspólne dźwięki i zaczęła się historia. Historia zespołu, który pozostał wierny sobie i swojej muzycznej drodze, konsekwentnie krocząc z boku głównego nurtu. Historia zespołu, który w tylko sobie znany sposób potrafił połączyć talent literacki Adama Nowaka z muzyczną finezją i fantazją, wytwarzając swój własny, charakterystyczny i rozpoznawalny muzyczno - literacki język. Zespołu, który w niedościgniony sposób zinterpretował piosenki A. Osieckiej i W. Młynarskiego - z pełnym szacunkiem dla pierwowzorów. Nadto zespołu, który przez te wszystkie lata zbudował ogromną więź ze słuchaczami, grając tysiące koncertów – od małych klubów po wielkie sale koncertowe. To właśnie koncerty stały się znakiem rozpoznawczym „Raz, Dwa, Trzy” - jego swoistym DNA.

Raz, Dwa, Trzy wystąpią 12 września o godz. 19.00 w sali widowiskowej Muzeum Śremskiego. Jest to jedyne biletowane wydarzenie w całym cyklu. Bilety do nabycia w serwisie bilety24.pl.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%