Zamknij
REKLAMA

Premiera klipu z udziałem śremian oraz koncert Ryszarda Wolbacha w Kinoteatrze Słonko

11:37, 13.10.2021 | M.M
Skomentuj
REKLAMA

Fundacja Schronisko dla zwierząt w Gaju wzięła udział w realizacji klipu do utworu Ryszarda Wolbacha „Tacy Sami”. Utwór przedstawia wartości tj. tolerancja i wzajemne zrozumienie. Jest to wspólny projekt, który powstał dzięki wszystkim zaangażowanym osobom oraz wolontariuszom.

"Nie ważne kim jesteś, jak wyglądasz, jaki jest Twój stan posiadania. Tak zwane ograniczenia, niepełnosprawność, bezdomność, choroba, złe traktowanie, starość i odmienność nie powinny i nie mogą wykluczać. Nie wolno nam, idąc przez życie, nie zauważać tych wszystkich ludzi, zwierząt i spraw, które nie tylko wymagają zauważenia, ale są wspaniałą wartością samą w sobie" - przekonuje Fundacja.

Z okazji tego przedsięwzięcia Śremski Ośrodek Kultury oraz Fundacja dla zwierząt w Gaju wraz ze współorganizatorem Gminą Śrem przygotowali specjalne wydarzenie.

Premiera klipu „Tacy Sami” oraz koncert Ryszarda Wolbacha odbędą się  21 października br. o godz. 19.00 w Kinoteatrze Słonko.

Ryszard Wolbach to polski wokalista rockowy, autor tekstów, kompozytor i gitarzysta. Był jednym z założycieli zespołu Babsztyl. W latach 1993 – 2008 związany z zespołem Harlem. Z zespołami Babsztyl i Harlem występował wielokrotnie na największych polskich scenach (Country Piknik w Mrągowie, Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu czy Woodstock). Po odejściu od Harlemu postanowił rozpocząć solową karierę.

Bilety w formie cegiełki w cenie 30 złotych w gotówce do zakupienia bezpośrednio przed wydarzeniem. Cały zysk zostanie przekazany na leczenie podopiecznych Schroniska w Gaju.

Rezerwacja miejsc w biurze obsługi klienta Śremskiego Ośrodka Kultury lub pod numerem telefonu 889 647 418.

(M.M)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%