Zamknij
REKLAMA

Tego jeszcze nie było! Sylwestrowe Party z Wujkiem Ogórkiem w Śremie

14:45, 25.11.2021 | M.M.
Skomentuj
REKLAMA

W przeddzień Sylwestra, czyli 30 grudnia do Śremu ponownie zawita Wujek Ogórek! Śremski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami na wyjątkowy sylwestrowy koncert Wujka Ogórka.

Tego popołudnia sala Kinoteatru Słonko zmieni się nie do poznania! Sylwestrowa scenografia, wesołe i taneczne rytmy piosenek Wujka Ogórka z pewnością zaczarują i porwą do tańca, nie tylko najmłodszych. Będzie kolorowo, muzycznie i bardzo sylwestrowo! To właśnie w takim wydaniu powinno się żegnać rok i w jak najlepszych nastrojach witać kolejny. Mile widziane odświętne i specjalne kreacje!

Wujek Ogórek, czyli Przemysław Urbaniak to poznański artysta zajmujący się muzyczną animacją dla dzieci. Na co dzień pracuje w kilkunastu placówkach wczesnoszkolnych jako instruktor wokalno-teatralny. Pisze piosenki dla dzieci, które zebrał w kilka płyt: "Piosenki Wujka Ogórka" (2018), "Bajki Wujka Ogórka" (2019) oraz "Podróże Wujka Ogórka" (2020). W 2018 r. nagrał także mini album z autorskimi piosenkami bożonarodzeniowymi "Kolory Świąt" oraz w 2021 r. kolejny mini album o "Wesołym mrówkojadzie".

W świecie dziecięcym artysta odnajduje się bardzo dobrze, a jego piosenki zawierają nie tylko elementy zabawy, ale także ważne wartości edukacyjne. Wujek Ogórek dużą wagę przykłada do dbania o naturę, z której czerpie inspiracje do piosenek. W końcu dzięki niej powstały "Ptaszek na gałęzi", "Dziki zachód" i "Wesoły mrówkojad".

Podczas koncertu będzie możliwość zakupienia płyt Wujka Ogórka.

Zachęcamy do skorzystania z zaproszenia i rozpoczęcia świętowania Sylwestra już dzień wcześniej! Koncert odbędzie się w czwartek 30 grudnia o godz. 17:00 w Kinoteatrze Słonko.

Bilety w cenach 20 zł (w kasie) i 23 zł (online) do nabycia:

  • w Śremskim Ośrodku Kultury
  • w Kinoteatrze Słonko
  • na bilety24.pl

Ze względu na obowiązujące obostrzenia sanitarne opiekun nie ma możliwości wzięcia dziecka "na kolana", każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest do posiadania biletu.

(M.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%