Zamknij
REKLAMA

Jest druga szansa na zakup biletów na Koncert Noworoczny w Śremie!

09:31, 29.12.2021 | M.M.
Skomentuj
REKLAMA

22 stycznia 2022 r. odbędzie się niezwykły Koncert Noworoczny.

Organizatorzy poinformowali, że w związku z dużym zainteresowaniem Koncertem Noworocznym, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, uruchomiona została dodatkowa godzina wydarzenia. Dodatkowy koncert odbędzie się o godz. 16.30. Można już zakupić na niego bilety. Warto się pośpieszyć! 

Rytmy królewskiego walca Straussa, melodie najsłynniejszych operetkowych arii, czardasze zabarwione węgierskim folklorem i cygańską nutą, skoczna polka, a także szlagiery musicalowe i festiwalowe. To wszystko w Śremie już 22 stycznia. 

Tego dnia na śremskich deskach wystąpią:

  • Ksenia Shaushyswilli – artystka na stałe mieszkająca w Polsce, pochodząca z Białorusi z Gruzińskimi korzeniami. Laureatka wielu międzynarodowych konkursów pieśni estradowej. Obdarzona wdziękiem i scenicznym temperamentem ujmuje publiczność poza kunsztem wokalnym, interpretacją utworów.
  • Emilia Zielińska – solistka, której talent, anielski głos i czarująca osobowość urzekają koncertową publiczność. W swoim dorobku artystycznym ma kreacje wielu postaci teatralnych, koncerty z filharmoniami, a także koncerty, których prowadzenie objął Bogusław Kaczyński. Występowała także na koncercie dla Ojca Świętego Jana Pawła II w Watykanie w Sali Klementyńskiej.
  • Mariusz Adam Ruta – tenor młodego pokolenia, który na scenie łączy skromność z dostojnością. Śpiewak czynnie koncertujący na terenie kraju jak i poza jego granicami. Ma w swoim dorobku koncerty z filharmoniami i orkiestrami. W Teatrze Muzycznym w Łodzi kreuje wiele ról operetkowych, a także musicalowych. Uczestnik wielu festiwali Operowo-Operetkowych. Znany i ciepło przyjmowany przez publiczność za wspaniałe wykonania operetkowe oraz utwory muzyki światowej. Solista projektu 10 tenorów.
  • Mirosław Niewiadomski – tenor, który na scenie prezentuje niezwykłą elegancję i mocny głęboki głos. Artysta, który poza setkami koncertów w kraju i za granicą w swoim dorobku artystycznym ma wiele ról teatralnych oraz autorski projekt muzyczny „Presley vs Sinatra”, który dowodzi, że artysta chętnie sięga i doskonale czuje się w utworach muzyki estradowej. Wydał do tej pory siedem płyt z utworami muzyki różnego gatunku. Solista projektu 10 tenorów.

Solistom towarzyszyć będzie także zespół kameralny BOGNABAND. Muzycy poza własną działalnością koncertową i współpracą z solistami, związani są także z Teatrem Wielkim i Muzycznym w Łodzi, Filharmonią i Akademią Muzyczną w Łodzi. Bogaty repertuar pozwala im wykonywać utwory muzyki różnego gatunku, a autorskie aranżacje nadają utworom nowego brzmienia.

Koncert poprowadzi Renata Brukiewicz, producent i prowadząca wydarzenia kulturalne i biznesowe. Jako jedna z dwóch prowadzących w Polsce jest ekspertem z zakresu savoir-vivre i etykiety. Prowadzi szkolenia i prelekcje z tej tematyki. Oprócz merytoryki ceniona jest za styl i elegancje.

Bilety na wydarzenie do zakupienia są w cenie 75 zł w przedsprzedaży do 31 grudnia br., a po tym terminie w cenie 85 zł:

  • w Biurze Obsługi Klienta Śremskiego Ośrodka Kultury
  • w kasie Kinoteatru Słonko
  • na bilety24.pl (+ opłata serwisowa 5 zł)
(M.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%