Zamknij
REKLAMA

Wujek Ogórek zrobił show w Kinoteatrze Słonko!

14:22, 03.01.2022 | M.M.
Skomentuj
REKLAMA

W przeddzień sylwestra, czyli 30 grudnia 2021 r. w Kinoteatrze Słonko odbył się wyjątkowy koncert. Tego wieczoru na śremskich deskach wystąpił Wujek Ogórek.

Wujek Ogórek, czyli Przemysław Urbaniak to poznański artysta zajmujący się muzyczną animacją dla dzieci. W świecie dziecięcym artysta odnajduje się bardzo dobrze. Jego piosenki zawierają nie tylko elementy zabawy, ale także przekazują wiele wartości edukacyjnych.

Na Sylwestrowe Party z Wujkiem Ogórkiem przybyły dzieci z opiekunami. Większość młodych uczestników starannie przygotowała się do sylwestrowej zabawy i założyła specjalne stroje. Spotkać można było m.in. księżniczki, kociaki, jednorożce, czarownice, żółwie ninja, spidermana i innych superbohaterów. Przy wejściu na salę dzieci odebrały świecące opaski oraz sylwestrowe maski.

Wujek Ogórek powitał gości i porozmawiał z nimi. Docenił też ich niezwykłe kreacje. Następnie ze swoim zespołem rozpoczął muzykowanie, w które zaangażował również publiczność. Nie musiał nawet szczególnie zachęcać widzów, gdyż tak żywej i radosnej publiki w Kinoteatrze Słonko jeszcze nie było!

(M.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%