Zamknij
REKLAMA

Na scenie w Śremie zagrał zespół Limdej! To był ich premierowy koncert

10:45, 13.06.2022 | M.M.
Skomentuj
REKLAMA

W niedzielę w Muzeum Śremskim obył się koncert premierowy albumu śremskich artystów działających jako Limdej. Album "Fale" był długo wyczekiwany i właśnie teraz, wreszcie doczekał się narodzin. Z pewnością po tym koncercie Limdej zyskał kolejne grono fanów. 

Zespół Limdej powstał w 2015 r. Kiedyś znani byli jako "Julia Bartkowiak z zespołem". Skład zespołu tworzą: Julia Bartkowiak (wokal), Leszek Wawrzynowicz (klawisze i chórki), Jacek Golimowski (gitara elektryczna), Daniel Finger (gitara basowa) i Michał Kozłowski (perkusja). Na początku wykonywali covery i próbowali tworzyć własną muzykę. Z czasem na koncertach usłyszeć można było coraz więcej autorskiej twórczości. Ważne jest, że nie szufladkują swojej muzyki pod względem gatunku. Można usłyszeć w ich kompozycjach m.in. nuty z kręgu popu, rocka, alternatywy czy funky.

Wreszcie udało się nagrać i wydać długo oczekiwaną pierwszą płytę! Z powodu pandemii proces nagrywania wielokrotnie był przerywany bądź opóźniany. Wreszcie jesienią 2021 r. zespół trafił do KarlinStudio, gdzie udało się nagrać krążek. Bez wątpienia "Fale" to dzieło godne sprawdzenia. 

W niedzielę wieczorem w Sali Widowiskowej Muzeum Śremskiego była właśnie okazja na sprawdzenie "Fal". Na scenie muzeum wystąpili Limdej ze swoim najnowszym materiałem. Fani mogli podczas występu zdobyć płyty. Osoby, które odpowiedziały na kilka pytań np. o ilość dni nagrywania "Fal", czy ulubione warzywo basisty, otrzymały wprost ze sceny albumy. Po samym koncercie również była okazja na zakup albumów. 

(M.M.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%