Zamknij
REKLAMA

OMG! - oto najnowsze dzieło Manolo. Śremianin tym razem pozwolił sobie na dużo więcej

14.42, 30.06.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

W piątek odbyła się premiera najnowszego kawałka Manola! "OMG!" - tak brzmi tytuł utworu, który stał się panaceum na ostatnie problemy Bruna. Koniecznie sprawdźcie 4-minutową braggę młodego śremianina. Utwór dostępny jest już na platformach steamingowych.

Manolo (Bruno Gapys) jest mieszkańcem Śremu z ogromną zajawką. Jego muzyka jest autentyczna. Napędzają go własne przeżycia, emocje i szczerość do bólu. Kilka dni temu wyszedł jego najnowszy utwór pn. "OMG!". Za ścieżkę muzyczną odpowiada przyjaciel Luxx, którzy współpracował z Brunem przy debiutanckim albumie "Okrąg".

Test "OMG!" leżał w szufladzie prawie przez rok. Przez ten czas Manolo powracał do niego, wprowadzał zmiany i szlifował. Dzięki temu ostatecznie "OMG!" zaprezentował na wysokim poziomie. 

Jak tłumaczy Manolo, piosenka jest bardzo narcystyczna, ale to celowy zabieg. Przez całe 4 minuty chwali się i mówi o swoich osiągnięciach. Przekaz jest taki, aby słuchacz wiedział, że każdy może sam określić swoją wartość. Nikt inny nie ma do tego prawa. 

- OMG! nagrałem prawie rok temu. Luxx stworzył naprawdę świetny instrumental, który musiał ujrzeć światło dzienne. Gdy tworzyłem utwór przechodziłem bardzo ciężki okres w moim życiu - problemy sercowe i hejt wylany na mnie w internecie źle na mnie wpływały. Nagranie OMG! pozwoliło mi, chociaż na moment oderwać się od smutku - zdradza Manolo. 

Szukaj także na Spotify.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

WOWWOW

1 0

O kurde 09:14, 01.07.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%