Zamknij
REKLAMA

Wielka impreza dożynkowa w Zaniemyślu! Z pewnością wybiorą się na nią mieszkańcy Śremu

20.40, 25.08.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Takich dożynek dawno w okolicy nie było. Już w najbliższą sobotę gwiazdą wieczoru w Zaniemyślu będzie Zenek Martyniuk. Odbędzie się jeszcze kilka innych występów, w tym śremskiego zespołu folkowego TYTKA. Z pewnością tego dnia w Zaniemyślu zagości wielu śremian. 

W sobotę 27 sierpnia br. w Zaniemyślu odbędą się gminno-parafialne dożynki. Wójt Gminy Zaniemyśl i Proboszcz Parafii pw. św. Wawrzyńca i Parafii pw. Niepokalanego serca NMP w Zaniemyślu zapraszają do wspólnej zabawy.

Dożynki rozpoczną się o godz. 14.00 mszą w kościele pw. św. Wawrzyńca. Później nastąpi przemarsz Korowodu Dożynkowego do Amfiteatru. W tym miejscu nastąpi Obrzęd Dożynkowy w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Kórnickiej "WŁADYSIE". Tuż po nim wystąpi śremski Zespół Folkowy "TYTKA". Kolejny koncert zapewni Zespół Śpiewaczy "Lutnia". Przy okazji zaprezentowany zostanie pokaz "Tańców w kręgu i tańców liniowych".

O godz. 18.00 odbędzie się koncert Zenka Martyniuka. Po nim na scenie wystąpią zespoły: Średzioki oraz TWO BOYS. Z kolei o 21.30 rozpocznie się zabawa taneczna. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%