Zamknij
REKLAMA

Co tym razem robili na warsztatach? Pokolenie Z i młodzież wzięli się za klocki LEGO!

14.45, 16.11.2022 . Aktualizacja: 20.11, 17.11.2022
Skomentuj zdj. CK Książ Wlkp.
REKLAMA

Co tym razem robili uczestnicy warsztatów z cyklu „Pokolenie „Z” oraz „Młodzież i wirtualna rzeczywistość w bibliotece”?

Podaj klocek! W dniu 7 listopada w Bibliotece Publicznej realizowali projekt i konkurencję w jednym pt. "Podaj klocek". W związku z tym z klocków Lego zbudowali chwytaki, które również sami zaprogramowali i na czas układali za ich pomocą wieże z klocków. Następnie uczyli się współpracy poprzez wzajemne podawanie sobie klocków za pomocą skonstruowanych chwytaków.

Olbrzym z klocków Lego! Przed takim wyzwaniem stanęli uczestnicy ostatnich warsztatów 14 listopada w Bibliotece Publicznej budowali olbrzyma, który podnosi ciężary. Na kolejnych zajęciach czeka ich kolejne zadanie do wykonania, czyli zaprogramowanie go.

Projekt realizowany jest przez Centrum Kultury w ramach zadania „Różne oblicza czytelnika – działania edukacyjne dla nieaktywnych grup czytelników w gminie Książ Wlkp.” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%