Kultura

Zamknij

Sygnał myśliwski rozpoczął Bal "Leśna Przygoda" w Gajówce

. 08:20, 01.02.2026 Aktualizacja: 10:09, 01.02.2026
2 Sygnał myśliwski rozpoczął Bal "Leśna Przygoda" w Gajówce

31 stycznia w Gajówce w Zbrudzewie odbył się bal pod hasłem „Leśna Przygoda”. Wydarzenie zgromadziło liczne pary gotowe do wspólnej zabawy w wyjątkowej atmosferze.

Zanim uczestnicy ruszyli na parkiet, właściciel Gajówki, Roman Wiśniewski, powitał wszystkich gości, odczytując pełen humoru regulamin balu. Jego wystąpienie zostało przyjęte z dużym entuzjazmem i nagrodzone gromkimi brawami.

Oficjalnym rozpoczęciem imprezy był sygnał myśliwski, który jednocześnie stanowił zaproszenie do pierwszego tańca – wiedeńskiego walca. W dalszej części wieczoru na uczestników czekała doskonała zabawa, liczne konkursy oraz taniec, który trwał aż do godzin rannych.

::photoreport{"type":"check-for-article","item":"5851"}

Do tańca przygrywał zespół Septyma Band.

::news{"type":"see-also","item":"86516"}

::news{"type":"see-also","item":"86492"}

::addons{"type":"facebook-encouragement"}

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (2)

Maniek27Maniek27

2 0

Septyma Band robicie mega robotę
W końcu coś innego świeżego…..

12:21, 01.02.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Joanna Joanna

1 0

To była naprawdę najlepsza ,,Leśna Przygoda” w jakiej brałam udział z mężem od lat od samego wejścia wiedzieliśmy że to będzie niezapomniany wieczór dekoracje witanie przez organizatorów prowadzący
Występ pani która zaśpiewała Time to Say Godbye rozczuliła nas do łez Zespół postawił kropkę nad i Nie pamiętam abyśmy się tak wybawili Brawo chłopacy zostaliśmy fanami całą gajówkę pozdrawiam i mam nadzieję że zobaczymy się za rok

14:51, 02.02.2026
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%