Zamknij

Trzeci Walentynkowy Bal Charytatywny wsparł Fundację Drużyna Szpiku

. 15:50, 08.02.2026 Aktualizacja: 16:03, 08.02.2026
Skomentuj Trzeci Walentynkowy Bal Charytatywny wsparł  Fundację Drużyna Szpiku

Po raz trzeci uczestnicy spotkali się na Walentynkowym Balu Charytatywnym, który tym razem odbył się w Żurawcu. Do tańca przygrywał zespół Septyma Band, dbając o doskonałą atmosferę aż do białego rana.

Organizator i inicjator wydarzenia, Mateusz Łączny, nie krył satysfakcji, że także i w tym roku poprzez wspólną zabawę udało się wesprzeć Fundację Drużyna Szpiku. Jak podkreślał, głównym celem balu od samego początku jest pomoc podopiecznym Fundacji i budowanie wokół tej idei społecznej wrażliwości.

[FOTORELACJA]5860[/FOTORELACJA]

Wśród gości obecna była również Dorota Raczkiewicz, prezes Fundacji Drużyna Szpiku, która podziękowała wszystkim za okazane serce i zaangażowanie. Na licytację przekazała dwa wyjątkowe obrazy namalowane przez bliźniaczki z domu dziecka.

W programie artystycznym nie zabrakło wzruszeń. Wystąpili wychowankowie Julii Bartkowiak, prezentując utwory: „Oj dziewczyno”, „Flowers”, „Obca”, „Och i ach”, „Pali się niebo” oraz „Miasto”, nagradzane gromkimi brawami. 

Bal odbył się w wyjątkowo miłej atmosferze, podkreślając znaczenie wspólnego celu, jakim było charytatywne wsparcie Fundacji Drużyna Szpiku.

[ZT]86699[/ZT]

 

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%