We wtorkowy wieczór w sąsiednim powiecie wybuchł pożar kamienicy. Strażacy by dostać się do pomieszczenia musieli wyważyć drzwi oraz otworzyć okno do biura, od strony podwórka. Na szczęście pożar był mały. Nikt nie poniósł obrażeń.
Jak podaje portal leszno24.pl, w dniu 8 kwietnia ok. godz. 21.00 strażacy zostali zaalarmowani o pożarze w jednej z kamienic przy ul. Bolesława Chrobrego w Lesznie. Palił się przepływowy podgrzewacz wody w biurze Polskiego Związku Wędkarskiego.
Strażacy musieli wyważyć drzwi i otworzyć okno, aby dostać się do środka. Lokator mieszkający nad biurem ewakuował się z mieszkania jeszcze przed przybyciem służb..
W działaniach brały udział 3 zastępy z JRG Leszno oraz Ochotnicza Straż Pożarna Leszno-Gronowo.
[ZT]79491[/ZT]
[ZT]79483[/ZT]
[ALERT]1744179548430[/ALERT]
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz