W sąsiednim powiecie służby prowadziły intensywne poszukiwania 28-letniego obywatela Ukrainy. Zgłoszenie wskazywało, że mężczyzna może być pod wpływem alkoholu i może odebrać sobie życia.
Jak informuje portal koscianiak.pl, zdarzenie miało miejsce w środę wieczorem.
- Otrzymaliśmy zgłoszenie o 28-letnim obywatelu Ukrainy, który z ul. Szpitalnej w Kościanie udał się w rejon torowiska. Istnieje podejrzenie zamiaru popełnienia samobójstwa - informował Jarosław Lemański, oficer prasowy KPP w Kościanie.
Do działań włączono policjantów, strażaków oraz grupę poszukiwawczą SIRON (oddział Gorzyce). Przeczesywano okolice ul. Gostyńskiej, Składowej i rejon Dworca PKP. Wieczorem akcję zakończono sukcesem. Mężczyzna został odnaleziony w okolicy ul. Gostyńskiej i Topolowej. Jest cały i zdrowy.
[ZT]84179[/ZT]
[ZT]84128[/ZT]
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz