Na trasie Łęg - Pysząca, samochód osobowy uderzył z nieznanych przyczyn w drzewo. Dwie osoby poszkodowane.
Obecnie podejmowane są czynności związane z ustaleniem przyczyny wypadku.
dsgfgh21:07, 22.04.2020
ah te telefony...
Wacław23:20, 22.04.2020
*%#)!& pijaki za jaja i pod latarnie takich *%#)!&
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz