Długi weekend na drogach powiatu śremskiego był pracowitym czasem dla funkcjonariuszy drogówki z KPP Śrem. Mundurowi odnotowali kilka groźnych zdarzeń, które powinny być przestrogą dla wszystkich mieszkańców.
Niestety zdarzenia objęły aż 2 z udziałem dzieci. W obu przypadkach zabrakło ostrożności i odpowiedniego zabezpieczenia:
Policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch mężczyzn, którzy jechali samochodami pod wpływem alkoholu. W ręce mundurowych wpadł 29-latek (prawie 0,9 promila) oraz 43-latek (blisko 0,5 promila). Obaj stracili już prawa jazdy, a ich sprawy trafią do sądu.
Po weekendzie, policja apeluje o kask na głowie dziecka, jak i dorosłego, a także o zachowanie zdrowego rozsądku nie wsiadając za kierownicę samochodu pod wpływem alkoholu.
::addons{"type":"alert"}
::addons{"type":"facebook-encouragement"}
::news{"type":"see-also","item":"88544"}
::news{"type":"see-also","item":"88532"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu portalsremski.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas lub użyj przycisku Zgłoś komentarz