Zamknij
REKLAMA

By to zrobić... mieszkaniec Gostynia przyjechał do Śremu

11:55, 18.06.2019 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

30 maja br., o godz. 14.25, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w jednym z miejscowych sklepów ujęto sprawcę kradzieży komputera.

Sprawą zajęli się policjanci patrolówki, a następnie kryminalni. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 37-latek z Gostynia przyjechał do Śremu autostopem i udał się do sklepu z komputerami. Tam powiedział, że chce kupić komputer dla dziecka. Właściciel sklepu przedstawiał więc mężczyźnie ofertę, jednak ten nie zdecydował się na żadną propozycję, tylko powiedział, że rozejrzy się jeszcze po sklepie. W pewnym momencie, kiedy właściciel przyjmował paczki od kuriera to zauważył, że mężczyzna zainteresowany komputerami pochylił się przy regale z tym sprzętem, a następnie zaczął się oddalać.

Zaniepokoiło to czujnego właściciela sklepu. Nagle zauważył on, że wychodzący mężczyzna trzyma pod kurtką komputer stacjonarny. Szybko zamknięto na klucz drzwi wejściowe do sklepu i wezwano Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali 37-letniego złodzieja, który został przewieziony do Komendy. Tu usłyszał zarzut usiłowania kradzieży komputera wartości 699 złotych, do którego się przyznał.

Teraz sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

1 1

Ten gostyn.oni muszą być wszedzie 18:15, 13.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CeepieCeepie

1 1

Co masz do Gostynia? 10:53, 14.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone