Zamknij
REKLAMA

Śrem. Świadków potrącenia 12 - latka na hulajnodze poszukuje Policja.

14:43, 22.10.2019 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Świadków potrącenia 12 - latka   na hulajnodze poszukuje Policja. 

Policjanci z Wydziału Prewencji prowadzą czynności w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło w miniony piątek, w Śremie na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Staszica. Kierujący samochodem na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 12-latka poruszającego się na hulajnodze. Świadków kolizji prosimy o kontakt z Policją.

Policjanci zespołu do spraw wykroczeń z Komendy Powiatowej Policji w Śremie badają sprawę kolizji drogowej, do której doszło w miniony piątek, 18 października w Śremie na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej i Staszica.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że około godz. 14.50, na oznakowanym przejściu dla pieszych, kierujący samochodem, który jechał ulicą Staszica z kierunku ulicy Gostyńskiej nie ustąpił pierwszeństwa 12-latkowi poruszającemu się na hulajnodze. Chłopiec został uderzony przednią, lewą część pojazdu, a następnie upadł na jezdnię. Kierujący pojazdem oddalił się z miejsca tego zdarzenia.

12-latek doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że nic poważnego mu się nie stało. Po opatrzeniu został zwolniony do miejsca zamieszkania.

Świadków tego zdarzenia lub osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o pilny kontakt z policjantami zespołu do spraw wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Śremie. Najlepiej kontaktować się z nadkom. Dariuszem Ptakiem lub ze st. asp. Piotrem Projsem, tel. 61 28 15 227. Można też dzwonić pod nr tel. 61 28 15 211, który czynny jest całą dobę albo przesłać maila na adres: [email protected] 

/ Ewa Kasińska /

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA