Zamknij
REKLAMA

Zwłoki mężczyzny znalezione w polu. To mógł być nieszczęśliwy wypadek...

07:26, 20.03.2020 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Zwłoki mężczyzny znalezione w polu. To mógł być nieszczęśliwy wypadek...

Tragiczne zdarzenie podczas prac polowych. Zginął mężczyzna, który przygnieciony przez ciągnik rolniczy. Znalazła go przypadkowa osoba.. Przyczyny i okoliczności zdarzenia wyjaśniają gostyńscy śledczy pod nadzorem prokuratury. 

Po godz. 14. dyżurny KPP w Gostyniu otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu ze skutkiem śmiertelnym w miejscowości Gaj, gmina Gostyń. Na polu znaleziono zwłoki 62-letniego mężczyzny, powiatu śremskiego  Śremu. Natrafiła na nie przypadkowa osoba. - Ten człowiek widząc, że ciągnik stoi w jednym miejscu. Nikt się nie przemieszcza, a jest włączony silnik, to zainteresował się i podszedł - mówi podkom. Sebastian Myszkiewicz, rzecznik KPP Gostyń.

Wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku. Ciągnik przygniótł 62-letniego mieszkańca powiatu śremskiego. - Na tym etapie postępowania możemy powiedzieć, że ten człowiek zginął podczas próby podłączania przyczepy do ciągnika rolniczego. To wyglądało mniej więcej w ten sposób, że samodzielnie próbował dyszel podłączyć do przyczepy ciągnika, włączając uprzednio bieg wsteczny - wyjaśnia okoliczności zdarzenia podkom. Sebastian Myszkiewicz z KPP Gostyń.

Na polecenie prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono w prosektorium celem wykonania sekcji zwłok .Przyczyny i okoliczności tragedii wyjaśniają gostyńscy śledczy pod nadzorem prokuratora.

 

Za:gostyn24.pl

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA