Zamknij
REKLAMA

Mieszkaniec powiatu , poszukiwany listem gończym ukrywał się w Poznaniu.

11:47, 25.06.2020 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Dziś, kryminalni ze Śremu na terenie Poznania zatrzymali poszukiwanego listem gończym, 33-letniego mężczyznę, który ukrywał się i nie zgłaszał do odbycia kary pozbawienia wolności. Teraz zatrzymany kilka miesięcy spędzi w Areszcie Śledczym w Poznaniu za popełnione w przeszłości przestępstwo kierowania gróźb wobec innej osoby.

25 czerwca br., wczesnym rankiem, policjanci Wydziału Kryminalnego ze śremskiej Komendy, którzy specjalizują się w poszukiwaniach osób, udali się do Poznania. Tam około godz. 06.10 zatrzymali 33-letniego mężczyznę z gminy Książ Wielkopolski poszukiwanego listem gończym wydanym przez sąd w Poznaniu.

Kryminalni poszukiwali 33-latka od września 2019 roku. W toku wykonywanych czynności ustalili, że obecnie ukrywa się on w Poznaniu. I to był właściwy trop. Podczas zatrzymania poszukiwany był wyraźnie zaskoczony.

Zatrzymany najpierw doprowadzony został do śremskiej Komendy, a jeszcze dziś trafi na kilka miesięcy do Aresztu Śledczego w Poznaniu za popełnione w przeszłości przestępstwo kierowania gróźb wobec innej osoby.

/ Ewa Kasińska /

www.srem.policja.gov.pl

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Domyślam sięDomyślam się

0 0

Jak z okolic Książa to na pewno Dariusz F. 13:44, 28.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA