Zamknij
REKLAMA

Zatrzymani w Manieczkach mężczyźni usłyszeli już zarzuty.

11:12, 15.09.2020 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowi ze śremskiego Rewiru w rejonie dyskoteki w Manieczkach zatrzymali dwóch mieszkańców województwa łódzkiego, którzy mieli przy sobie kilkanaście woreczków z amfetaminą. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty i zostali przesłuchani. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie, a policjanci ostrzegają przed narkotykami, które mogą być śmiertelnie niebezpieczne.

W minioną sobotę, 12 września około godz. 21.20, śremscy dzielnicowi, którzy pełnili służbę w rejonie dyskoteki w Manieczkach zwrócili uwagę na dwóch mężczyzn, którzy zachowywali się dziwnie i nerwowo.

Okazało się, że dwaj mieszkańcy województwa łódzkiego mają przy sobie narkotyki. 21-latek posiadał 16 woreczków z amfetaminą, a 38-latek 2 woreczki z tym samym narkotykiem.

W tej sytuacji dzielnicowi zabezpieczyli nielegalny towar i zatrzymali obu mężczyzn, którzy trafili do policyjnego aresztu.

Następnego dnia sprawą zajęli się kryminalni i mieszkańcy województwa łódzkiego usłyszeli zarzuty dotyczące posiadania narkotyków oraz zostali przesłuchani. Przyznali się do posiadania amfetaminy.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

Po raz kolejny ostrzegamy przed narkotykami i mówimy im zdecydowane NIE. Ostrzegamy nie tylko przed klasycznymi, znanymi narkotykami, ale też przed dopalaczami. Ostrzegamy przed łączeniem alkoholu z narkotykami. Narkotyki są bardzo niebezpieczne, mogą być śmiertelnie niebezpieczne – nie zapominajcie o tym!

/ Ewa Kasińska /

 

http://www.srem.policja.gov.pl/w24/aktualnosci/222229,Dzielnicowi-zatrzymali-dwoch-mezczyzn-z-amfetamina.html

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA