Zamknij
REKLAMA

Wyrzeka. Kierowca słuchał muzyki i stracił kontakt z rzeczywistością

16:39, 07.04.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Świąteczny weekend upłynął śremskim policjantom z grupy SPEED pod znakiem wariatów drogowych. O niechlubnym rekordziście, 30-letnim motocykliście z powiatu gostyńskiego, już informowaliśmy. Jednak piratów drogowych było więcej. Policjanci namierzyli ich między innymi w Wyrzece.

W Wielką Sobotę (3 kwietnia), właśnie w Wyrzece kierująca Volvo, 48-letnia mieszkanka Torunia, słuchała muzyki i do tego stopnia straciła kontakt z rzeczywistością, że jechała lewym pasem i z prędkością 118 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h.

W Niedzielę Wielkanocną (4 kwietnia), także w Wyrzece 30-letni motocyklista, mieszkaniec Ełku, kierując motocyklem marki Suzuki pędził mając na liczniku 133 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h.

W obu przypadkach policjanci zatrzymali piratom drogowym uprawnienia do kierowania, które stracili oni na trzy miesiące. Ukarali ich też mandatami karnymi i oboje otrzymali po 10 punktów karnych.

Święta, Święta i po Świętach. Nasze prośby i apele, bez względu na czas, okazują się od lat takie same. Bądźcie ostrożni oraz rozważni na drogach i uważajcie na siebie! Niedostosowanie prędkości do warunków ruchu jest główną przyczyną wypadków ze skutkiem śmiertelnym.

#BezpieczeństwoNaDrodze #policja #JedźBezpiecznie #uważaj #ZWOLNIJ #prędkośćzabija

/ Ewa Kasińska /

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MaryjoMaryjo

0 0

Hi 22:23, 07.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%