Zamknij
REKLAMA

Niósł pomoc będąc poza służbą

18:36, 22.09.2021 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

22 września 2021 roku w siedzibie Komendy Powiatowej PSP w Śremie został wyróżniony funkcjonariusz na co dzień pracujący w stanowisku kierowania komendanta powiatowego PSP w Śremie.

O kim mowa?

To asp. Arkadiusz Bąkowski wykazał się godną postawą realizując słowa roty ślubowania. Poza służbą jadąc w miejscowości Zbrudzewo gm.Śrem zauważył rowerzystę leżącego a obok kobietę. Bez chwili zastanowienia podjął właściwe działania. Udzielił pomocy i zaopatrzył poszkodowanego chłopca oraz wsparł psychicznie mamę dziecka, która była pod wpływem zdarzenia. Po przybyciu ZRM na miejsce zdarzenia osoby poszkodowane zostały przekazane i zabrane do szpitala celem dalszej hospitalizacji. Jak się okazało matka chłopca na co dzień jest pracownikiem KPP w Śremie. W związku z zaistniałym zdarzeniem i postawą godną naśladowania Komendant Powiatowy Policji w Śremie wystosował pisemne podziękowania za brak obojętności i reakcję, jaką wykazał asp. Arkadiusz Bąkowski.

Dzisiaj  Komendant Powiatowy PSP w Śremie w obecności Naczelnika Wydziału Operacyjno - Szkoleniowego KP PSP w Śremie wręczył pisemne podziękowanie funkcjonariuszowi. Jesteśmy dumni, że w szeregach naszej formacji służy człowiek o tak wielkim sercu i poczuciu obowiązku. Gratulujemy- powiedział st.kpt. Tomasz Kierzek

Opracował: st.kpt. Tomasz KierzekZdjęcia: KP PSP Śrem

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

NickyNicky

0 0

Brawo! Tak 3mać 08:11, 23.09.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%