Pielęgniarka

Miejsce pracy: Chełmońskiego 1, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Opieka pielęgniarska nad osobami przewlekle chorymi. Umowa na czas określony- 1 rok, później na stałe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 29.11.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, kierunek: pielęgniarstwo
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat), kierunek: pielęgniarstwo
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: mile widziane doświadczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: SALUS + SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
      Adres: ZAGORZYNEK 34, 62-800 Kalisz, powiat: m. Kalisz, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Chmielewska
      Numer telefonu: 535-997-955
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Pomoc administracyjna pn 8-16 wt-pt 7:15-15:15
      StPr/23/0029
      wynagrodzenie od 1 565 PLN

      Rehabilitacja w domu pacjenta
      StPr/23/0026
      wynagrodzenie od od 5 775 PLN

      Współudział w opiece nad pacjentami, dokonywanie pomiarów podstawowych parametrów życiowych, obserwacja chorych, realizowanie świadczeń diagnostycznych (pobieranie materiałów do badań, przygotowywanie pacjentów do badań specjalistycznych i asystowanie przy ich wykonaniu), pomoc w wykonywaniu zabiegów rehabilitacyjno - leczniczych, udzielanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia, współuczestniczenie w konsultacjach lekarskich.
      StPr/23/0024
      wynagrodzenie od od 6 400 PLN

      Realizacja zadań i nadzór w zakresie zagadnień z higieny komunalnej, kontrola obiektów użyteczności publicznej, wodociągów , pobór prób wody
      StPr/23/0025
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Praca przy bieżnikowaniu opon
      StPr/23/0022

      Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych, sporządzanie list płac, prowadzenie akt osobowych pracowników, przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem, przebiegiem i zakończeniem współpracy z osobami zatrudnionymi, odpowiedzialność za wszelkie aktywności związane z zatrudnieniem pracowników na umowie o pracę: prowadzenie PPK, ewidencja i rozliczanie czasu pracy, rozliczanie benefitów, wysyłanie dokumentów zgłoszeniowych oraz deklaracji do ZUS, a także deklaracji do US, obsługa zajęć komorniczych rejestracja zajęć wynagrodzenia z tytułu umowy o pracę, współpraca z Komornikami Sądowymi i instytucjami publicznymi (US, ZUS, Urzędy Miasta),przygotowywanie zestawień i raportów kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne firmy,prowadzenie dokumentacji pracowników (m.in. zwolnienia lekarskie, wnioski urlopowe). Pierwsza umowa na okres próbny, następna do ustalenia z pracodawcą. Możliwość przyuczenia.
      StPr/23/0020
      wynagrodzenie od od 4 000 do 4 500 PLN

      1. wykonywanie czynności związanych z diagnostyką funkcjonalną pacjenta, 2. kwalifikowanie, planowanie i prowadzenie kinezyterapii ogólnie usprawniającej, 3. kwalifikowanie, planowanie i prowadzenie fizykoterapii, 4. motywowanie pacjentów do udziału w rehabilitacji w celu podtrzymania sprawności i wydolności osób w różnym wieku w celu zapobiegania niepełnosprawności, 5. motywowanie pacjentów do udziału w rehabilitacji w celu przywrócenia sprawności utraconej lub obniżonej wskutek różnych chorób bądź urazów, 6. dbałość o prawidłowy przebieg zabiegu i bezpieczeństwo pacjenta podczas zabiegu, 7. dobór i dopasowywanie do potrzeb pacjenta wyrobów medycznych różnego rodzaju (przedmioty ortopedyczne),
      StPr/23/0019
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Kierowca autobusu- węzeł Śrem, obsługa rozkładu jazdy autobusów obowiązującego w spółce, zadania przewozowe wykonywane zgodnie z harmonogramem pracy. Pierwsza umowa na okres próbny, kolejna do ustalenia z pracodawcą.
      StPr/23/0015
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      Obowiązki nauczyciela
      StPr/23/0013
      wynagrodzenie od od 4 777,86 PLN

      Przeprowadzanie testów, Przygotowenie stanowiska testowego oraz próbek, Gospodarowanie materiałami, surowcami i wyrobami stosowanymi podczas prac badawczych i doświadczalnych, przygotowywanie analiz i raportów z badań, optymalizacja oraz wdrożenie technologii, prowadzenie wewnętrznej kontroli jakości. Pierwsza umowa na okres próbny, kolejna do ustalenia z pracodawcą.
      StPr/23/0011
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN