Zamknij

Nauczyciel przedszkola

Miejsce pracy: Wacława Adamskiego 1, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 400 do 6 900 PLN
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogiczne- wychowanie przedszkolne, , specjalizacja: wychowanie przedszkolne
    • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
    • Przygotowanie pedagogiczne
      Wymagania dodatkowe
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat), kierunek: logopedia lub terapia
        Język:
        • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: RENATA CEREKWICKA KLUB MALUCHA BAJKOWY ŚWIAT
          Adres: Wacława Adamskiego 1, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
          Osoba do kontaktu: RENATA CEREKWICKA
          Numer telefonu: 693-277-080
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: CV, świadectwo pracy, list motywacyjny, dyplom ukończenia studiów
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: telefon
          Pracownik biurowy 7.30-15.30
          StPr/24/0220
          wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

          Prace na budowie, porace murarskie, współdziałanie z pracownikami.
          StPr/24/0221
          wynagrodzenie od od 5 600 PLN

          Szycie odzieży korporacyjnej, obsługa maszyn typu overlock i stebnówka
          StPr/24/0211
          wynagrodzenie od od 4 242 PLN

          Pomoc przy wykrawaniu szablonów odzieży, przygotowanie szablonów
          StPr/24/0212

          opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć
          StPr/24/0207
          wynagrodzenie od od 5 400 do 6 900 PLN

          szycie odzieży roboczej
          StPr/24/0206

          sprzątaczka pn.-pt.: 11:00-19:00
          StPr/24/0205

          Sekretarka wtorek-środa- czwartek: 07:00-15:00 piątek 12:00-20:00 sobota: 07:00-15:00
          StPr/24/0204

          Sprzedaż i układanie towaru, dbanie o porządek w lokalu, obsługa klienta Zapewniamy bogaty pakiet socjalny (paczki świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku itp.)
          StPr/24/0198

          Przygotowywanie potraw
          StPr/24/0201