Murarz

Miejsce pracy: JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 2, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Murowanie budynków. Praca na terenie Śremu i okolic
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 24.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 25 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, sumienność
    Pracodawca: M & S KAPLAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    Adres: JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO 2, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Mesut Kaplan
    Numer telefonu: 502-219-332
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    Organizowanie i realizowanie różnych form pracy wychowawczej (programów wychowawczych, grup wsparcia, zajęć indywidualnych i grupowych) oraz aktywnych form spędzania wolnego czasu (imprez, zajęć klubowych i warsztatowych, kół zainteresowań); realizowanie zadań doskonalących pracę wychowawczą dotyczących organizacji grupy wychowawczej, troski o właściwy stosunej uczestnika do nauki i pracy, troski o wychowanie moralno-społeczne uczestników, współpracy z rodzicami/ opiekunami prawnymi; dbanie o higienę zdrowotną uczestników, opieka i pomoc materialna dla uczestników; pomoc w samorealizacji uczestników; wdrażanie do poszanowania tradycji i wartości edukacyjnych.
    StPr/22/0455
    wynagrodzenie od od 3 860 PLN

    Ogólne prace budowlane
    StPr/22/0456
    wynagrodzenie od od 4 960 PLN

    Przygotowywanie posiłków
    StPr/22/0454
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Prace na masarni.
    StPr/22/0450
    wynagrodzenie od od 3 010 do 3 500 PLN

    StPr/22/0449
    wynagrodzenie od od 3 200 do 3 800 PLN

    Wykładanie towarów, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta.
    StPr/22/0448

    Sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej, znajomość obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym, obróbka zdjęć, wystawianie aukcji internetowych.
    StPr/22/0447
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Zabiegi i ćwiczenia fizjoterapeutyczne w domu u pacjenta.
    StPr/22/0445
    wynagrodzenie od od 1 800 PLN

    Dokonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń, wykonywanie prac ślusarskich i spawalniczych m.in. cięcie, gięcie, szlifowanie, wiercenie
    StPr/22/0441
    wynagrodzenie od od 4 200 PLN

    - prowadzenie dziennika podawczego w zakresie właściwości nadzoru wodnego; - prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie zgłoszeń wodnoprawnych; - udział w dokonywaniu przeglądu stanu cieków wodnych oraz w przeglądach okresowych urządzeń wodnych i obiektów hydrotechnicznych; - współudział w nadzorowaniu użytkowników obwodów rybackich; - udział w akcjach kryzysowych, współpracę w tym zakresie z gminnymi i powiatowymi zespołami reagowania kryzysowego. (kontynuacja umowy na czas nieokreślony)
    StPr/22/0443
    wynagrodzenie od od 3 400 do 3 900 PLN