Sprzedawca-kasjer

Miejsce pracy: Chełmońskiego 1B, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Wykładanie towarów, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wymagana książeczka sanepidowska
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PASEO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    Adres: Chełmońskiego 1B, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Małgorzata Stefaniak
    Numer telefonu:
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    1. umiejętność interpretacji i zastosowania przepisów z zakresu ustaw:  o pomocy społecznej,  o ochronie zdrowia psychicznego,  kodeks postepowania administracyjnego,  o działalności leczniczej,  o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. 2. udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika socjalnego, 3. znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows i pakietu Office, 4. umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, odpowiedzialność, rzetelność i systematyczność, 5. umiejętność skutecznej komunikacji, 6. umiejętność analitycznego podejścia do problemów, 7. dbałość o wysoką jakość wykonywania zadań, 8. wysoka kultura osobista.
    StPr/22/0543
    wynagrodzenie od od 4 870 PLN

    Opieka nad osobami niepełnosprawnymi
    StPr/22/0540
    wynagrodzenie od od 3 775 PLN

    Opieka pielęgniarska nad osobami przewlekle chorymi. Umowa na czas określony- 1 rok, później na stałe.
    StPr/22/0539
    wynagrodzenie od od 4 000 do 6 000 PLN

    Wykonywanie tatuaży. Po okresie próbnym umowa na stałe.
    StPr/22/0530
    wynagrodzenie od od 3 010 PLN

    Dysponowanie kierowcamii oraz taborem autobusowym.
    StPr/22/0524
    wynagrodzenie od od 3 600 do 4 000 PLN

    Przewóz ładunków, praca na terenie całego kraju
    StPr/22/0516
    wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

    Przewóz ładunków, praca na terenie Śremu i okolic
    StPr/22/0515
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, rozwiązywanie problemów dydaktycznych i wychowawczych uczniów, praca z dzieckiem ze spektrum autyzmu oraz z Zespołem Aspergera
    StPr/22/0511
    wynagrodzenie od od 2 140 PLN

    diagnoza psychologiczna, udzielanie pomocy psychologicznej
    StPr/22/0510
    wynagrodzenie od od 3 308 PLN

    Prowadzenie zajęć edukacyjno-terapeutycznych (wg podstawy programowej MEN), tworzenie dokumentacji przedszkolnej, w tym. m.in. IPET, program pracy grupowej, współpraca z rodzicami, obowiązki opiekuńczo-wychowawcze
    StPr/22/0512
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN