Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy: Mickiewicza 9, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Przewóz towarów lub odbiór mleka na trasie (teren woj.wielkopolskiego)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 07.11.2022
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie jako kierowca
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W ŚREMIE
      Adres: Mickiewicza 9, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Grzegorz Braun
      Numer telefonu: 510139635
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      1. umiejętność interpretacji i zastosowania przepisów z zakresu ustaw:  o pomocy społecznej,  o ochronie zdrowia psychicznego,  kodeks postepowania administracyjnego,  o działalności leczniczej,  o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych ze środków publicznych. 2. udokumentowane doświadczenie w pracy na stanowisku pracownika socjalnego, 3. znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows i pakietu Office, 4. umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, odpowiedzialność, rzetelność i systematyczność, 5. umiejętność skutecznej komunikacji, 6. umiejętność analitycznego podejścia do problemów, 7. dbałość o wysoką jakość wykonywania zadań, 8. wysoka kultura osobista.
      StPr/22/0543
      wynagrodzenie od od 4 870 PLN

      Opieka nad osobami niepełnosprawnymi
      StPr/22/0540
      wynagrodzenie od od 3 775 PLN

      Opieka pielęgniarska nad osobami przewlekle chorymi. Umowa na czas określony- 1 rok, później na stałe.
      StPr/22/0539
      wynagrodzenie od od 4 000 do 6 000 PLN

      Wykonywanie tatuaży. Po okresie próbnym umowa na stałe.
      StPr/22/0530
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Dysponowanie kierowcamii oraz taborem autobusowym.
      StPr/22/0524
      wynagrodzenie od od 3 600 do 4 000 PLN

      Przewóz ładunków, praca na terenie całego kraju
      StPr/22/0516
      wynagrodzenie od od 5 000 do 6 000 PLN

      Przewóz ładunków, praca na terenie Śremu i okolic
      StPr/22/0515
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej, rozwiązywanie problemów dydaktycznych i wychowawczych uczniów, praca z dzieckiem ze spektrum autyzmu oraz z Zespołem Aspergera
      StPr/22/0511
      wynagrodzenie od od 2 140 PLN

      diagnoza psychologiczna, udzielanie pomocy psychologicznej
      StPr/22/0510
      wynagrodzenie od od 3 308 PLN

      Prowadzenie zajęć edukacyjno-terapeutycznych (wg podstawy programowej MEN), tworzenie dokumentacji przedszkolnej, w tym. m.in. IPET, program pracy grupowej, współpraca z rodzicami, obowiązki opiekuńczo-wychowawcze
      StPr/22/0512
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN