Nauczyciel informatyki

Miejsce pracy: Wybickiego 2, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Praca w Technikum z młodzieżą. Realizacja zajęć z zakresu informatyki, baz danych, programowania i systemów operacyjnych zgodnie z podstawą programową.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Uprawnienia:
      • Kurs przygotowania pedagogicznego
      • ASERTYWNOŚĆ ORAZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 1] : pracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość na zmiany,
        Pracodawca: Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie
        Adres: Wybickiego 2, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Piotr Karliński
        Numer telefonu: 61-28-30-177
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        Obsługa sekretariatu, obsługa urządzeń biurowych, obsługa klientów w zakresie sprzedaży nieruchomości, obsługa social media, koordynacja akcji marketingowych, sporządzanie pism, raportów, zestawień, w
        StPr/19/0291
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Świadczenie usług - stzyżenie damskie, męskie, farbowanie, ytrzymanie salonu w czystości, przestrzeganie zasad BHP. Praca w godzinach 9.00-17.00 i 10.00-18.00, w soboty 8.00-13.00
        StPr/19/0292

        Kucharz
        StPr/19/0293
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        Kinooperator
        StPr/19/0289
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        Przyjmowanie pacjentów do Zakładu,prowadzenie spraw pacjentów m.in.: akt osobowych, rent, zasiłków, emerytur, odpłatność za pobyt pacjentów, współpraca z sądem, prokuratyrą, ośrodkami pomocy społeczne
        StPr/19/0287
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        PRACE POMOCNICZE PRZY PAKOWANIU TOWARU, PRACE POMOCNICZE NA PRODUKCJI, PRACA PRZY LINII, OBSŁUGA SKANERA RĘCZNEGO.
        StPr/19/0288
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN

        konserwator terenów zielonych
        StPr/19/0281

        Specjalista ds. turystyki
        StPr/19/0283

        - przygotowywanie posiłków kuchni azjatyckich: wietnamskiej, tajskiej, chińskiej - miejsce wykonywania pracy: Poznań, Śrem - praca w systemie II zmianowym w godz.: 10-18, 12-20 - umowa na czas określo
        StPr/19/0276

        Obsługa klientów, wykładanie towarów na pólkach, dbanie o ekspozycje produktów, prace porządkowe w sklepie.
        StPr/19/0278