Nauczyciel języka angielskiego

Miejsce pracy: Wybickiego 2, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Praca w Technikum z młodzieżą. Realizacja zajęć z języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz na poziomie rozszerzonym zgodnie z podstawą programową.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Język:
    • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
      Uprawnienia:
      • Kurs przygotowania pedagogicznego
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Praca w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów, otwartość na zmiany
        Pracodawca: Zespół Szkół Ekonomicznych im. Cyryla Ratajskiego w Śremie
        Adres: Wybickiego 2, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
        Osoba do kontaktu: Piotr Karliński
        Numer telefonu: 61-28-30-177
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: Brak danych.
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
        - dostawa zamówienia do klienta, dbanie o pojazdm którym jeździ kierowca - miejsce wykonywania pracy: 63-100 Śrem, ul. Chłapowskiego 1 -praca w systemie jednozmianowym w godzinach: 11-19 (do uzgodnie
        StPr/19/0329
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        - obsługa klienta, przygotowywanie napoi alkoholowych, obsługa kasy fiskalnej - miejsce wykonywania pracy: 63-100 Śrem, ul. Chłapowskiego 1 -praca w systemie jednozmianowym w godzinach: 11-19 (do uzg
        StPr/19/0330

        - prace malarskie, szpachlowanie - miejsce wykonwyania pracy: okolice śremu - pracodawca zapewnia dojazd ze Śremu - umowa na 3 miesięczny okres próbny
        StPr/19/0323
        wynagrodzenie od od 3 200 PLN

        sprzątanie i utrzymanie czystości na terenie zasobów mieszkaniowych Spółdzielni, koszenie trawy i dbanie o zieleń, odśnieżanie chodników w okresie zimowym
        StPr/19/0324

        Przygotowanie materiałów do pracy, donoszenie kostki brukowej.Okres próbny trwa 1 miesiąc. Miejsce pracy: teren Wielkopolski
        StPr/19/0317

        - pomoc przy rozłdunku i załadunku towaru - przewóz towarów na trasie Polska - Niemcy - umowa na czas określony 6 miesięczny z możliwością przedłużenia
        StPr/19/0319
        wynagrodzenie od 7 000 - 8 500 PLN

        Praca w Technikum z młodzieżą. Realizacja zajęć z języka angielskiego na poziomie podstawowym oraz na poziomie rozszerzonym zgodnie z podstawą programową.
        StPr/19/0314
        wynagrodzenie od od 2 538 PLN

        Obsługa i kontrola stanu technicznego urządzenia, załadunek i rozładunek materiałów potrzebnych do produkcji, efektywna współpraca z innymi pracownikami w celu realizacji planów produkcyjnych. Przestr
        StPr/19/0308
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        - pomoc przy przygotowywaniu posiłków - miejsce wykonywania pracy: 63-100 Śrem, ul. Chłapowskiego 1 -praca w systemie dwuzmianowym w godzinach: 10-18, 16-23 (do uzgodnienia) - umowa na okres próbny 3
        StPr/19/0309
        wynagrodzenie od od 2 660 PLN

        nadzór nad pracownikami linii recyklingu, obsługa i kontrola stanu technicznego urządzeń, załadunek i rozładunek materiałów potrzebnych do produkcji, współpraca z innymi pracownikami w celu realizacji
        StPr/19/0310
        wynagrodzenie od od 2 800 PLN