Zamknij

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Miejsce pracy: Komorowskiego 3, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć dydaktycznych dla dzieci zgodnie z prawem oświatowym i karta nauczyciela. Praca w godzinach 5.30-17.00, Okres zatrudnienia: 3-4 miesiące.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 500 - 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Uprawnienia:
    • Uprawnienia pedagogiczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie wyższe (licencjat, magister), mile widziana znajomość języka angielskiego
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedszkole Nr 3 JARZĘBINKA w Śremie
      Adres: Komorowskiego 3, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Jolanta Ratajczak
      Numer telefonu: 61 28 37 344
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, świadectwo pracy, list motywacyjny, ksero dyplomów, dokumentów potwierdzających kwalifikacje zawodowe
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      - pomoc przy organizowaniu imprez - obsługa planowanych inscenizacji, przedstawień artystycznych w domach kultury, w salach tetralnych (tj. kontakt z klientem, wpuszczanie osób na widownię itd.) - mie
      StPr/19/0441
      wynagrodzenie od od 2 775 PLN

      Obsługa klientów w miejscu zamieszkania, praca z powierzoną gotówką, pozyskiwanie nowych klientów. Umowa na czas nieokreslony. Praca na terenie miasta Śrem.
      StPr/19/0442
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Udzielanie pomocy bezrobotnym i poszukującym pracy w uzyskaniu odpowiedniego zatrudnienia oraz pracodawcom w pozyskaniu pracowników; pozyskiwanie ofert pracy i ich rejestracja oraz zamieszczanie ich w
      StPr/19/0443
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Pomoc przy montażu okien i drzwi, roznoszenie ich i przygotowywanie do montażu.
      StPr/19/0437
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      Załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych wypełnionych butlami z gazem propan-butan po 25kg, min. 2000 butli dziennie. Praca w godzinach 7.00-15.00
      StPr/19/0438
      wynagrodzenie od od 2 450 PLN

      sprzątanie i utrzymanie czystości na terenie zasobów mieszkaniowych Spółdzielni, koszenie trawy i dbanie o zieleń, odśnieżanie chodników w okresie zimowym
      StPr/19/0435
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      - Opracowanie analiz stanu majątkowego. - Przygotowanie dokumentacji oraz nadzorowanie procesu ubezpieczenia majątku. - Prowadzenie ksiąg inwentarzowych oraz przygotowanie okresowych inwentaryzacji sk
      StPr/19/0430
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Prowadzenie zajęć dydaktycznych dla dzieci zgodnie z prawem oświatowym i karta nauczyciela. Praca w godzinach 5.30-17.00, Okres zatrudnienia: 3-4 miesiące.
      StPr/19/0428
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 000 PLN

      Opieka nad dziećmi w wieku 3-6 lat, organizacja zajęć edukacyjnych, zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom. Praca w godzinach 5.30-17.00
      StPr/19/0427
      wynagrodzenie od 2 466 - 3 800 PLN

      Praca w obrębie swojego miejsca zamieszkania do 30 km. Bezpośrednio u klienta w Gosp. domowym.
      StPr/19/0417
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN