Operator linii recyklingu

Miejsce pracy: Gostyńska 51, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Obsługa i kontrola stanu technicznego urządzenia, załadunek i rozładunek materiałów potrzebnych do produkcji, efektywna współpraca z innymi pracownikami w celu realizacji planów produkcyjnych. Przestr
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Data rozpoczęcia: 06.02.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: zaangażowanie, praca w zespole, praca w systemie ruchu ciągłego, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: ATB TRUCK S.A.
    Adres: Gostyńska 51, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Ewa Ratajczak-Stróżyk
    Numer telefonu: 61 28 10 549
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Sprzedawca pon-pt 8.30-16.30
    StPr/20/0102
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    - organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów; - przygotowywanie produktów do sprzedaży (czyszcenie, sortowanie, itp.) i ich wyeksponowanie - okres zatrudnienia: 12.03.2020-11.03.2023
    StPr/20/0103
    wynagrodzenie od od 1 700 PLN

    Stanowisko proponowane w powyższej ofercie dotyczy pracy na podstawowym etacie policjanta prewencji. Oznacza to, że po zakończeniu szkoły policyjnej, policjant zostanie skierowany do pełnienia służby
    StPr/20/0104
    wynagrodzenie od od 3 850 PLN

    - Tworzenie własnej bazy klientów i pozyskiwanie klientów wśród pełnoletnich osób palących - osób prywatnych. - Budowanie sieci sprzedaży. - Sprzedaż bezpośrednia do klienta indywidualnego. - Utrzymyw
    StPr/20/0099
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Malowanie, szpachlowanie, tynki, karton-gips. Praca w godzinach 7.00-15.00 głównie na terenie Śremu i okolic, możliwa praca na terenie całej Wielkopolski. Zapewniony dojazd ze Śremu do miejsca wykonyw
    StPr/20/0097
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Pracownik biurowy
    StPr/20/0090

    Robotnik drogowy
    StPr/20/0092

    Handlowiec
    StPr/20/0076

    Pomoc kuchenna 8-16 i 13-21
    StPr/20/0077

    Sprzedawca 10-18 lub 11-19
    StPr/20/0080