księgowa/księgowy

Miejsce pracy: Wyszyńskiego 16, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: obsługa programu księgowego, weryfikacja dokumentów, obsługa ksero, obsługa poczt e-mail, kontakt z klientami biura telefoniczny, e-mailowy i bezpośredni.
Rodzaj umowy: Nie dotyczy
Wymiar etatu: 0.5
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.03.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Uprawnienia:
    • chęć do pracy
    • bardzo dobra obsługa komputera
    • obsługa poczty elektronicznej
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Biuro Rachunkowe Sagittarius SC
      Adres: Wyszyńskiego 16, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Małgorzata Jacheć
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      Prace elektroenergetyczne. Praca na terenie Śremu w godzinach 7.00-15.00.
      StPr/20/0122
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Przygotowanie i realizacja inwestycji. Praca na terenie Śremu w godzinach 7.00-15.00.
      StPr/20/0123
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      StPr/20/0124
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Rozładunek / załadunek towarów, kontrola przyjmowanego towaru z dokumentacją, rozmieszczanie towaru w magazynie, realizacja zamówień z magazynu. Praca w godzinach 7.00-15.00
      StPr/20/0114
      wynagrodzenie od 2 600 - 3 200 PLN

      - nauka i opieka nad dziećmi w wieku przeszkolnym - praca w godzinach: 9-13
      StPr/20/0111
      wynagrodzenie od od 2 782 PLN

      - przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem: kaloryczności posiłkó. estetyki podania, walorów smakowych, - terminowe wydawanie przygotowywanych posiłkow z ustalonymi godzinami wydawania, wykonywanie c
      StPr/20/0112
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      obsługa programu księgowego, weryfikacja dokumentów, obsługa ksero, obsługa poczt e-mail, kontakt z klientami biura telefoniczny, e-mailowy i bezpośredni.
      StPr/20/0107
      wynagrodzenie od od 1 300 PLN

      Kontrolowanie wnoszenia opłat przez kierowców parkujących na płatnych miejscach parkingowych na terenie Śremu oraz prace biurowe. Praca w godzinach 8.00-12.00 i 14.00-18.00. Okres próbny trwa 2 tygodn
      StPr/20/0106

      Stanowisko proponowane w powyższej ofercie dotyczy pracy na podstawowym etacie policjanta prewencji. Oznacza to, że po zakończeniu szkoły policyjnej, policjant zostanie skierowany do pełnienia służby
      StPr/20/0104
      wynagrodzenie od od 3 850 PLN

      - Tworzenie własnej bazy klientów i pozyskiwanie klientów wśród pełnoletnich osób palących - osób prywatnych. - Budowanie sieci sprzedaży. - Sprzedaż bezpośrednia do klienta indywidualnego. - Utrzymyw
      StPr/20/0099