kucharz

Miejsce pracy: Mickiewicza 91, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem: kaloryczności posiłkó. estetyki podania, walorów smakowych, - terminowe wydawanie przygotowywanych posiłkow z ustalonymi godzinami wydawania, wykonywanie c
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zaowodwe kierunkowe, minimum 2 lata doświadczenia, umiejetnośc gotowania i przyrządzania posiłków zgodnie z zasadami zdrowego żywienia, stan zdrowia pozwalający na wykony
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedszkole Nr 2 SŁONECZNA GROMADA
    Adres: Mickiewicza 91, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Eżbieta Kubera
    Numer telefonu: 612835663
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
    Prace elektroenergetyczne. Praca na terenie Śremu w godzinach 7.00-15.00.
    StPr/20/0122
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Przygotowanie i realizacja inwestycji. Praca na terenie Śremu w godzinach 7.00-15.00.
    StPr/20/0123
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    StPr/20/0124
    wynagrodzenie od od 4 000 PLN

    Rozładunek / załadunek towarów, kontrola przyjmowanego towaru z dokumentacją, rozmieszczanie towaru w magazynie, realizacja zamówień z magazynu. Praca w godzinach 7.00-15.00
    StPr/20/0114
    wynagrodzenie od 2 600 - 3 200 PLN

    - nauka i opieka nad dziećmi w wieku przeszkolnym - praca w godzinach: 9-13
    StPr/20/0111
    wynagrodzenie od od 2 782 PLN

    - przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem: kaloryczności posiłkó. estetyki podania, walorów smakowych, - terminowe wydawanie przygotowywanych posiłkow z ustalonymi godzinami wydawania, wykonywanie c
    StPr/20/0112
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    obsługa programu księgowego, weryfikacja dokumentów, obsługa ksero, obsługa poczt e-mail, kontakt z klientami biura telefoniczny, e-mailowy i bezpośredni.
    StPr/20/0107
    wynagrodzenie od od 1 300 PLN

    Kontrolowanie wnoszenia opłat przez kierowców parkujących na płatnych miejscach parkingowych na terenie Śremu oraz prace biurowe. Praca w godzinach 8.00-12.00 i 14.00-18.00. Okres próbny trwa 2 tygodn
    StPr/20/0106

    Stanowisko proponowane w powyższej ofercie dotyczy pracy na podstawowym etacie policjanta prewencji. Oznacza to, że po zakończeniu szkoły policyjnej, policjant zostanie skierowany do pełnienia służby
    StPr/20/0104
    wynagrodzenie od od 3 850 PLN

    - Tworzenie własnej bazy klientów i pozyskiwanie klientów wśród pełnoletnich osób palących - osób prywatnych. - Budowanie sieci sprzedaży. - Sprzedaż bezpośrednia do klienta indywidualnego. - Utrzymyw
    StPr/20/0099