Inżynier energetyk

Miejsce pracy: Witkiewicza 25, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Przygotowanie i realizacja inwestycji. Praca na terenie Śremu w godzinach 7.00-15.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.03.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
    Uprawnienia:
    • znajomość programu AUTOCAD
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie min. średnie kierunkowe
      Pracodawca: ZAKŁAD INSTALACJI ELEKTROENERGETYCZNYCH LESZEK KLAK
      Adres: Witkiewicza 25, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Jagoda Bykowicz
      Numer telefonu: 61 28 36 787
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Prace elektroenergetyczne. Praca na terenie Śremu w godzinach 7.00-15.00.
      StPr/20/0122
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Przygotowanie i realizacja inwestycji. Praca na terenie Śremu w godzinach 7.00-15.00.
      StPr/20/0123
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      StPr/20/0124
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Robotnik drogowy
      StPr/20/0092
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      Obsługa i kontrola stanu technicznego urządzenia, załadunek i rozładunek materiałów potrzebnych do produkcji, efektywna współpraca z innymi pracownikami w celu realizacji planów produkcyjnych. Przestr
      StPr/20/0061
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Praca przy bieżnikowaniu opon, praca na 3 miesięczny okres próbny, po okresie próbnym możliwość przedłużenia na min. 1 rok, godziny wykonywania pracy: 6-14
      StPr/20/0062

      Wykonywanie tynków maszynowych. Praca na terenie Wielkopolski w godzinach 7.00-15.00
      StPr/19/0494
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN