szwaczka,prasowczka,

Miejsce pracy: Piłsudskiego 11, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: praca w zespole ,umiejętność szycia elementów odziezy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2020
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe, brak
    Uprawnienia:
    • kurs szwaczki
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: BWG TRADE sp zoo
      Adres: Hoża 86/410, 00-682 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Waldemar Barczak
      Numer telefonu: 603787830
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Pracownik biurowy. Pon-pt 7-15.
      StPr/20/0318
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      Asystent spedytora międzynarodowego. Pon-pt 8-16
      StPr/20/0319

      Obsługa maszyny pakującej. Praca w godzinach 6.00-14.00. Okres próbny trwa 3 miesiące.
      StPr/20/0308
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      Pomocnicze prace dekarskie na terenie Wielkopolski w godzinach 7.00-15.00. Okres próbny: 3 miesiące.
      StPr/20/0301
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Wykonywanie prac wykończeniowych. Praca na terenie Śremu, Poznania i okolic (zapewniony dowóz ze Śremu) w godzinach 7.00-15.00. po okresie próbnym - 3 miesiące, zatrudnienie na stałe.
      StPr/20/0303

      Prace dekarskie na terenie Wielkopolski w godzinach 7.00-15.00. Okres próbny: 3 miesiące.
      StPr/20/0300
      wynagrodzenie od od 5 000 PLN

      Prace brukarskiej. Miejsce pracy: teren Wielkopolski. Praca w godzinach 7.00-15.00. Okres wykonywania pracy: 3 miesiące. Możliwa umowa o pracę.
      StPr/20/0298
      wynagrodzenie od od 17 PLN

      Fakturowanie, tworzenie raportów, pomoc spedytorowi.
      StPr/20/0291
      wynagrodzenie od od 3 100 PLN

      sprzątanie i utrzymanie czystości na terenie zasobów mieszkaniowych Spółdzielni, koszenie trawy i dbanie o zieleń, odśnieżanie chodników w okresie zimowym
      StPr/20/0295

      spawanie elementów, praca na terenie wielkopolski w miejscu zleconym), umowa na 3-miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia
      StPr/20/0248
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN