Pracownik gospodarczy

Miejsce pracy: Brzechwy 43, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Utrzymanie porządku na terenie zewnętrznym. Praca w godzinach 7.00-15.00. Miejsce pracy: Śrem i okolice. Okres wykonywania pracy: 3 miesiące.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 09.11.2020
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: mile widziane prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie zawodowe
    Pracodawca: Agencja Ochrony Osób i Mienia LION Grzegorz Jerzyk
    Adres: Brzechwy 43, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Monika Maciejonek
    Numer telefonu: 697 910 316
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Do zadań osoby pracującej na stanowisku salowej/salowego jest utrzymanie czystości miejsca pracy . Jest ona również odpowiedzialna za higienę oraz dezynfekcję urządzeń medycznych oraz pomieszczeń na oddziale.W zakres obowiązków salowej wchodzi również pełnienie funkcji pomocniczych przy obsłudze pacjentów i opieka nad nimi. (okres zatrudnienia: 3-miesięczny okres próbny z możliwością wydłużenia zatrudnienia na umowę o prace na czas określony).
    StPr/20/0394
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    - podejmowanie interwencji w momencie zgłoszenia zagrożenia, podjazdy kontrolne lub obiekty chronione - miejsce wykonywnaia pracy: Śrem i okolice - system pracy inny w godz: 8-19, 19-8 lub 8-8.
    StPr/20/0391
    wynagrodzenie od od 4 368 PLN

    - prace wykończeniowe, podwieszane sufity - miejsce wykonywania pracy: Poznań i okolice (pracodawca zapewnia dojazd ze Śremu) - umowa na okres próbny 3 miesiące z mozliwością wydłużenia
    StPr/20/0392
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Nauka i opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Praca w godzinach 9.00-13.00. Umowa na zastępstwo min. do końca grudnia 2020r.
    StPr/20/0382

    Nauka i opieka nad dziećmi w wieku przedszkolnym. Praca w godzinach 9.00-12.00. Umowa na zastępstwo min. do końca grudnia 2020r.
    StPr/20/0383

    Wykonywanie prac instalacyjnych na terenie zasobów Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie
    StPr/20/0379
    wynagrodzenie od od 3 200 PLN

    - sprzedaż firan i tkanin, - praca w systemie jednozmianowym w godz. 10-18 - 3 miesiące okres próbny z mozliwością wydłużenia na umowę na czas nieokreślony
    StPr/20/0380

    Sprzątanie szatni, pomieszczeń socjalnych, dezynfekcja. Praca w godzinach 9.00-17.00
    StPr/20/0374
    wynagrodzenie od od 2 700 PLN

    Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej. Praca w godzinach 7.00-17.00. Miejsce pracy: Śrem.
    StPr/20/0375

    Utrzymanie porządku na terenie zewnętrznym. Praca w godzinach 7.00-15.00. Miejsce pracy: Śrem i okolice. Okres wykonywania pracy: 3 miesiące.
    StPr/20/0368
    wynagrodzenie od od 3 108 PLN