Brukarz

Miejsce pracy: Paderewskiego 6/81, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: - prace brukarskie - miejsce wykonywnaia pracy: teren wielkopolski, pracodawca zapewnia dojazd ze Śremu - umowa na 1 miesięczny okres próbny z możliwością wydłużenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 18.12.2020
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Firma Budowlano-Drogowa Bartosz Adamczyk
    Adres: Paderewskiego 6/81, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Bartosz Adamczyk
    Numer telefonu: 663 075 293
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    - prowadzenie doświadczeń odmianowo- agrotechnicznych oraz ich dokumentowanie - miejsce wykonywania pracyL 63-100 Śrem, ul. Wiosny Ludów 27
    StPr/21/0015
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    spawanie elementów, praca na terenie wielkopolski w miejscu zleconym), umowa na 1-miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia
    StPr/21/0010
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Przygotowywanie posiłków zgodnie z normami i recepturami gastronomicznymi. Umowa na okres próbny, kolejna na czas określony. Możliwa umowa zlecenie. miejsce pracy: Zakład Gastronomiczny "Balbinka".
    StPr/21/0011

    - obsługa żurawia jezdniowego, - praca w systemie jednozmianowym w godz. 7-18 (delegacje)
    StPr/21/0009
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Opieka nad dziećmi od 1 do lat 4. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. (okres próbny trwa 3 miesiące)
    StPr/21/0005

    Praca w sklepie spożywczym. Miejsce pracy: Tragowisko Miejskie, ul. Grunwaldzka. Praca w godzinach 7.00-18.00. Możliwe zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy.
    StPr/21/0006
    wynagrodzenie od od 2 100 PLN

    Malowanie, szpachlowanie, tynki, karton-gips. Praca w godzinach 7.00-15.00 głównie na terenie Śremu i okolic, możliwa praca na terenie całej Wielkopolski. Zapewniony dojazd ze Śremu do miejsca wykonywania pracy. Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia. Okres próbny trwa 3 miesiące.
    StPr/21/0004

    montaż rolet, obsługa maszyn do produkcji rolet i pokrewnych, pakowanie wyrobów gotowych, sprawdzanie stanu technicznego linii produkcyjnej, urządzeń pomocniczych, układów sterowania i bezpieczeństwa przed włączeniem linii do pracy, wykonywanie prostych czynności regulacyjnych urządzeń mechanicznych, elektrycznych i sterowania wchodzących w skład linii produkcyjnej;
    StPr/21/0002

    - sprzedaż firan i tkanin, - praca w systemie jednozmianowym w godz. 10-18 - 3 miesiące okres próbny z mozliwością wydłużenia na umowę na czas nieokreślony
    StPr/21/0001

    - prace brukarskie - miejsce wykonywnaia pracy: teren wielkopolski, pracodawca zapewnia dojazd ze Śremu - umowa na 1 miesięczny okres próbny z możliwością wydłużenia
    StPr/20/0414
    wynagrodzenie od od 3 360 PLN