Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Miejsce pracy: Paderewskiego 4, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi w wieku od 3-6 lat, organizacja zajęć edukacyjnych, zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 08.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 4 046 PLN
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, specjalizacja: wychowanie przedszkolne
    Wymagania dodatkowe
    Uprawnienia:
    • Przygotowanie pedagogiczne
    • praca z dziećmi
      Pracodawca: Przedszkole "Słoneczna Szóstka" z Oddziałami Zamiejscowymi
      Adres: Paderewskiego 4, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Jolanta Tylman
      Numer telefonu: 612828708
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      Prace wykończeniowe- wyprawki, drobne prace budowlane.
      StPr/21/0379
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Instalacja sanitarna, montaż hydrauliki
      StPr/21/0380

      Zapewnienie opieki i bezpieczeństwa dzieciom, dbanie o ich dobry i harmonijny rozwój w żłobku, dbanie o higienę i bezpieczeństwo dzieci, organizacja zajęć ogólnorozwojowych, nauka samodzielności w róznych aktywnościach życiowych (ubieranie, jedzenie, nocnikowanie).
      StPr/21/0381
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      Młodszy specjalista ds. księgowości
      StPr/21/0368

      Pomoc administracyjna
      StPr/21/0375
      wynagrodzenie od 1 489 PLN

      Pomoc brukarzowi
      StPr/21/0371
      wynagrodzenie od od 2 800 do 3 500 PLN

      Praca na dachach skośnych i płaskich
      StPr/21/0373
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Dyspozytor
      StPr/21/0370
      wynagrodzenie od od 3 200 do 3 700 PLN

      kontrola ruchu osobowo-samochodowego
      StPr/21/0366
      wynagrodzenie od od 18,3 PLN

      Obsługa klienta indywidualnego, pomoc w organizacji uroczystości rodzinnych, nadzór nad funkcjonowaniem lokalu, serwowanie kawy, deserów, posiłków.
      StPr/21/0365