Pomocnik brukarza

Miejsce pracy: 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Pomoc brukarzowi
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 20.09.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 do 3 500 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: MAŁGORZATA ADAMCZYK KOST - BRUK
    Adres: Ignacego Paderewskiego 6/81, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Małgorzata Adamczyk
    Numer telefonu: 663075293
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    Przewóz towarów lub odbiór mleka na trasie
    StPr/21/0413
    wynagrodzenie od od 21 PLN

    organizacja działu zakupów, dbanie o bieżące zaopatrzenie firmy w niezbędne towary od dostawców, utrzymywanie relacji biznesowych z dostawcami
    StPr/21/0411
    wynagrodzenie od od 3 500 PLN

    Praca fizyczna, praca na rampie przy rozładowywaniu i załadowywaniu samochodów ciężarowych (butle z gazem)
    StPr/21/0410
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Kompleksowa budowa domów- murowanie
    StPr/21/0404
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Kompleksowe budowanie domów
    StPr/21/0405

    Opieka nad dziećmi w świetlicy szkolnej
    StPr/21/0400
    wynagrodzenie od od 2 385 do 2 801 PLN

    obsługa klienta przy kasie, obsługa terminala płatniczego, znajomość rodzajów pieczywa, owoców i warzyw, wykładanie towaru, kontrola cen i terminów ważności, dbanie o czystość na stanowisku pracy, polecanie aktywnej sprzedaży klientom.
    StPr/21/0402

    Produkcja pieczywa
    StPr/21/0399
    wynagrodzenie od od 3 000 do 4 000 PLN

    Praca fizyczna związana z obróbką drewna, zbijanie palet
    StPr/21/0398
    wynagrodzenie od od 3 800 PLN

    Dyspozytor
    StPr/21/0393
    wynagrodzenie od od 3 200 do 3 700 PLN