Kierowca samochodu ciężarowego

Miejsce pracy: Mickiewicza 9, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Przewóz towarów lub odbiór mleka na trasie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 15.10.2021
Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. C
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie jako kierowca
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: OKRĘGOWA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W ŚREMIE
      Adres: Mickiewicza 9, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Grzegorz Braun
      Numer telefonu: 510139635
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Zabiegi ciała i twarzy, pedicure, manicure.
      StPr/21/0454
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Zakres obowiązków woźnego w szkole podstawowej, drobne naprawy, czy prace remontowe.
      StPr/21/0455
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      Dozorowanie budynku szkolnego, koszenie trawy, odśnieżanie, proste prace porządkowe i naprawcze.
      StPr/21/0445
      wynagrodzenie od od 3 300 PLN

      Instruktor nauki jazdy kat. A, B, C
      StPr/21/0447
      wynagrodzenie od od 6 362 PLN

      Organizowanie i realizowanie róznych form pracy wychowawczej i czasu wolnego. Realizowanie zadań doskonalących pracę wychowawczą dotyczących organizacji grupy wychowawczej.
      StPr/21/0446
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Murowanie domów, praca na budowie.
      StPr/21/0444
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      Budowa tarasów, zadaszenie, domy szkieletowe, wiaty i altany.
      StPr/21/0443

      Obsługa na hali sprzedażowej
      StPr/21/0423

      Prowadzenie rehabilitacji dorosłych osób z niepełnosprawnością w stopniu umiarkowanym i znacznym.
      StPr/21/0419
      wynagrodzenie od od 2 000 PLN

      Przewóz towarów lub odbiór mleka na trasie
      StPr/21/0413
      wynagrodzenie od od 21 PLN