ślusarz

Miejsce pracy: Dezyderego Chłapowskiego 7, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: naprawy ślusarskie na terenie zasobów mieszkaniowych SM
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.01.2022
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Umiejętność 1] : uprawnienia na spawanie elektryczne i gazowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie
      Adres: Dezyderego Chłapowskiego 5, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Woźniak
      Numer telefonu: 612848500
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Brak danych.
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Wykonywanie elewacji budynków tj, ocieplanie ścian, tynkowanie, malowanie
      StPr/22/0015
      wynagrodzenie od od 4 000 PLN

      Obsługiwanie automatu wtryskarki do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych.
      StPr/22/0014
      wynagrodzenie od od 3 010 PLN

      Obsługa i kontrola stanu techniczego urządzenia, załadunek i rozładunek materiałów potrzebnych do produkcji
      StPr/22/0012

      Praca przy bieżnikowaniu opon.
      StPr/22/0011

      Obsługa klientów, wykładanie towarów
      StPr/22/0008
      wynagrodzenie od od 1 505 PLN

      Szycie odzieży roboczej
      StPr/22/0010

      naprawy ślusarskie na terenie zasobów mieszkaniowych SM
      StPr/22/0004
      wynagrodzenie od od 3 600 PLN

      Kierowca autobusu- węzeł Śrem - Gostyń
      StPr/22/0002
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      opieka nad dziecmi w wieku 3-6 lat organizacja zajęć edukacyjnych zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom
      StPr/21/0460
      wynagrodzenie od od 3 010 do 4 046 PLN

      Zabiegi ciała i twarzy, pedicure, manicure.
      StPr/21/0454
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN