Monter klimatyzacji i wentylacji (do przyuczenia)

Miejsce pracy: Jasna 2/2, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Montaż klimatyzacji i wentylacji. Praca na terenie Wielkopolski w godzinach 8.00-16.00. Okres próbny trwa 3 miesiące
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 23.03.2019
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: umiejętność obsługi elektronarzędzi, umiejętności manualne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: ARKADIUSZ JANKOWIAK KLIMAT
      Adres: Jasna 2/2, 63-100 Śrem, powiat: śremski, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Arkadiusz Jankowiak
      Numer telefonu: 668 819 336
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetologii pielęgnacyjnej i upiększającej. Praca w godzinach: pon. 10.00-18.00, wt.-śr. 11.00-19.00, czw.-pt. 9.00-15.00, sob. 9.00-13.00
      StPr/19/0172
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Telefoniczna i mailowa obsługa klientów sklepów internetowych, pomoc w realizacji procesów wysyłkowych.
      StPr/19/0173
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Wprowadzanie danych do systemu informatycznego
      StPr/19/0175
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      Utrzymywanie w czystości terenu zakładu pracy, dbanie o należyty stan ciągów komunikacyjnych, załadunek towaru, porządkowanie magazynu, drobne prace remontowe i inne.
      StPr/19/0159
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      Obsługa sitodruku, dobór komponentów i ustawianie parametrów technologicznych, zakładanie na stacjach drukujących farb, martyc, rakli. Praca w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
      StPr/19/0153

      - montaż stolarki okiennej, - miejsce wykonywania pracy: Poznań i okolice - praca w systemie jednozmianowym w godz. 7-16 - umowa na 3 miesięczny okres próbny
      StPr/19/0152
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      obsługa klientów na infolinii (głównie połączenia przychodzące), udzielnie informacji na temat oferty firmy, przyjmowanie zgłoszeń i rejestrowanie ich w systemie
      9/4/2019
      wynagrodzenie od od 2 352 PLN

      Prace ogólnobudowlane, wykończeniowe, układanie glazury, szpachlowanie. Prace na terenie Wielkopolski (możliwość podjęcia współpracy w ramach własnej działalności gospodarczej).Praca na umowę zlecenie
      StPr/19/0145
      wynagrodzenie od od 2 520 PLN

      - strzyżenie, farbowanie, stylizacja włosów, kompleksowa obsługa klienta w salonie fryzjerskim - praca w godzinach 10.00-18.00 - umowa na czas określony na 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony -
      StPr/19/0133

      OBSŁUGA TELEFONICZNA KLIENTÓW, WPROWADZANIE ZAMÓWIEŃ DO SYSTEMU, WERYFIKACJA FAKTUR, KOREKTA DANYCH SYSTEMOWYCH, PRACA W EXCEL, TWORZENIE RAPORTÓW DZIENNYCH
      StPr/19/0234
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN