Zamknij
REKLAMA

Jedyny w Śremie Dom Przedpogrzebowy firmy Hades zapewni godne pożegnanie

16:32, 08.04.2021 | M.M
Skomentuj

Zakład pogrzebowy poza organizacją technicznych aspektów pogrzebu, powinien być też odpowiednim wsparciem dla rodzin zmarłych i służyć pomocą w trudnych dla nich chwilach.

Hades to rodzinna firma, która od ponad 30 lat związana jest z rynkiem usług pogrzebowych. Dzięki pełnemu profesjonalizmowi i wysokiej jakości świadczonych usług klienci mogą załatwić niemal wszystkie sprawy związane z pogrzebem w jednym miejscu, odczuwając tym samym ulgę i bezpieczeństwo. Pracownicy zajmują się urzędowymi sprawami np. rozliczeniem zasiłku pogrzebowego.

Wsparcie duchowe i odciążanie w obowiązkach to nie wszystko. Hades dysponuje jedynym w Śremie domem przedpogrzebowym, zlokalizowanym obok cmentarza przy ul. Cmentarnej.
Dom jest w pełni wyposażony i spełnia wszystkie warunki sanitarno-techniczne. Po każdym pogrzebie przeprowadzana jest dezynfekcja wszystkich pomieszczeń oraz karawany, przy użyciu specjalnego systemu bakteriobójczego. Dodatkowo w celu podniesienia bezpieczeństwa i komfortu klientów, ciała zmarłych zakażonych wirusem COVID-19 przechowywane są w specjalnej, oddzielnej komorze chłodniczej.

Hades oferuje zarówno pogrzeby tradycyjne, jak i świeckie z udziałem mistrza ceremonii. Możliwe jest dodatkowe zlecenie kremacji i ekshumacji.

W domu przedpogrzebowym przeszkoleni pracownicy przygotowują zmarłego do pochówku, a na specjalne życzenie klienta - pomieszczenie i wykonanie tego zadania zostają powierzone rodzinie.

Dom przedpogrzebowy to bardzo bliskie pożegnanie ze zmarłym. W nieodpłatnie udostępnianej kaplicy można przeprowadzić wyjątkową uroczystość, podczas której odbędą się wygłoszenie mowy, wspólne modlitwy oraz czuwanie przy trumnie lub unie. Bliscy w kaplicy mogą przebywać tak długo, jak tego potrzebują. W pomieszczeniach obowiązują reżim sanitarny i zachowanie zasad bezpieczeństwa.

Po takim wyjątkowym spotkaniu odbywa się odpowiednio oprawiony pochówek. Zakład pogrzebowy zapewnia rzeczy tj.: namiot, winda do trumny lub urny oraz muzyka. Istnieje możliwość odtworzenia dowolnej ścieżki dźwiękowej podczas konduktu, a nawet zagrania jej na żywo przez muzyków.

Zakład pogrzebowy dba o bezpieczeństwo swoich klientów i w przypadku tradycyjnego pochówku, czyli z trumną, do zmarłego na COVID-19 nie dopuszcza się osób trzecich. Wszelkie niezbędne czynności wykonują odpowiednio zabezpieczeni pracownicy. Również nie odbywa się czuwanie w kaplicy oraz kondukt żałobny. Ze względu na obowiązujące przepisy dotyczące zmarłych na COVID-19, wyżej wymienione restrykcje nie obowiązują w przypadku kremacji zmarłego oraz pochówku urny z prochami.

Zlecając kompleksową organizację pogrzebu Hadesowi, masz gwarancję, że ostatnie pożegnanie będzie godne i wyjątkowe. Zaufaj profesjonalizmowi i wieloletniemu doświadczeniu.

Hades współpracuje z portalem śremskim, który zamieszcza wirtualne nekrologi gwarantujące, że zawiadomienie o śmierci i pogrzebie dotrze do szerokiego grona odbiorców.

 

Więcej informacji o ofercie Zakładu Pogrzebowego Hades
www.hades.com.pl
Facebook HADES Zakład Usług Pogrzebowych Śrem

(reklama/materiał sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (1)

nicknick

0 1

Jaka reklama jpdl. 20:35, 09.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%