Zamknij
REKLAMA

Śrem. Policjanci przekazali pieskom z Gaju...

09:52, 09.07.2019 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci przekazali  karmę dla piesków...

Prawie 20 kilogramów karmy przekazali dziś policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie dla piesków ze Schroniska dla zwierząt w Gaju. To pierwsza partia przekazanego pożywienia, bowiem w śremskiej Komendzie, wspólnie z Zarządem Terenowym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów, zorganizowano letnią zbiórkę karmy dla czworonogów.

8 lipca br. śremscy policjanci dostarczyli i przekazali blisko 20 kilogramów karmy dla gajowych ogonków, podopiecznych Fundacji Schronisko dla zwierząt w Gaju.

To pierwsza partia przekazanego przez policjantów pożywienia dla czworonogów, bowiem w śremskiej Komendzie, wspólnie z Zarządem Terenowym Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów, organizowana jest letnia zbiórka karmy dla czworonogów.

Na początku września funkcjonariusze wspólnie z dziećmi policjantów związkowców przekażą kolejne kilogramy pożywienia dla piesków ze schroniska w Gaju.

za: srem.policja.gov.pl

 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA