Zamknij
REKLAMA

Andrzejki. Czy je świętujemy? Wypowiadają się Andrzeje

20:21, 29.11.2019 | J.K
Skomentuj
REKLAMA

Trio Andrzejów o „Andrzejkach” 

1. Andrzej Kaczmarek – przedsiębiorca 
Nie jestem tym Andrzejem z końca listopada. Imieniny obchodzę 16 maja. „Andrzejki” to dzień, w którym ludzie dobrze się bawią. Ja jednak nie celebruję tego święta. 

2.  Andrzej Matras – tłumacz przysięgły 
Nie obchodzę jakoś specjalnie tego święta. Dzwonią do mnie tego dnia z życzeniami. W tym roku prawdopodobnie będzie to dla mnie też – pomimo soboty – normalny dzień pracy. Mam bardzo dużo tłumaczeń i nie wyrabiam się w tygodniu. . 

3. Andrzej Lazar – Klub Relax
„Andrzejki” są potrzebne. To tradycja wieloletnia. Ja osobiście obchodzę to święto, aktualnie nie leję już wosku ale sam zwyczaj jest bardzo przyjemny. 

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA