Zamknij
REKLAMA

Śrem. Tragiczny w skutkach pożar. Jedna osoba nie żyje...

16:13, 02.01.2020 | J.K
REKLAMA
Skomentuj

[ALERT]1577984263991[/ALERT]

TRAGICZNY W SKUTKACH POŻAR

Dziś, w nocy, w Śremie doszło do tragicznego w skutkach pożaru pustostanu. Nie żyje jedna osoba, prawdopodobnie 58-letni mężczyzna. Policjanci zatrzymali do tej sprawy 33-letniego bezdomnego, który został uratowany z pożaru. Wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

2 stycznia br., o godz. 01.19, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o tym, że w starej części Śremu doszło do pożaru pustostanu.

Sprawą zajęli się policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego i kryminalni. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że strażacy, po ugaszeniu pożaru, znaleźli na parterze budynku zwłoki mężczyzny, prawdopodobnie 58-letniego bezdomnego.

Na polecenie prokuratora ciało mężczyzny zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Policjanci zatrzymali do tej sprawy 33-letniego bezdomnego, który został uratowany z pożaru. Mężczyzna miał blisko cztery promile alkoholu w organizmie i został osadzony w policyjnym areszcie.

Wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

ZA: WWW.srem.policja.gov.pl

(J.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© portalsremski.pl | Prawa zastrzeżone